La Perle już od lat Twoim drogowskazem do Zdrowych Stóp

Lekarze

Lek. med. Magdalena Kręgiel - specjalista dermatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada tytuł lekarza specjalisty w zakresie dermatologii i wenerologii.

W Wielkopolskim Centrum Podologiczno – Medycznym La Perle zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry dzieci i dorosłych. Doskonałe wyniki osiągamy w procesie leczenia grzybic i łuszczycy paznokci dzięki zastosowaniu łączonych metod terapii dermatologiczno-podologicznej.

Zakres świadczeń Pani dermatolog obejmuje również zabiegi z medycyny estetycznej i to jest to co Pani Dr Magda kocha robić najbardziej i wykonuje to po mistrzowsku :}

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów świadczonych w naszym Centrum? Ponieważ dewizą wykonywanych zabiegów przez Panią dr Magdę jest Wydobyć naturalne Piękno z każdej z nas.

Umów się na konsultację medycyny estetycznej jeżeli:

-Masz rozszerzone naczynka, rozszerzone pory, przebarwienia, cierpisz na trądzik młodzieńczy czy różowaty i nie wiesz jak pielęgnować cerę;

-Twoja skóra straciła jędrność i sprężystość i zastanawiasz się czy już przyszedł czas na zabiegi z botoxu czy wypełniacze z kwasu hialuronowego?

-Masz cienie i worki pod oczami, i chcesz się pozbyć tego problemu.

Dobór odpowiedniej metody korekcji zmarszczek jest możliwy wtedy, gdy stan skóry na to pozwala. W związku z tym, nasza pani dermatolog, ustala plan terapii pozwalający cieszyć się zdrową kondycją skóry i pięknym, naturalnym wyglądem.

lek. med. Magdalena MAJ - chirurg

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Doświadczenie w chirurgii stopy cukrzycowej zdobywałam m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyń UM w Poznaniu, Diabetes FuB Zentrum Rheine w Niemczech, Ospedale Cisanello we Włoszech.

W La Perle wykonuje zabiegi z zakresu podochirurgii. Głównie jest to plastyka wałów okołopaznokciowych i opuszka oraz leczenie trudno gojących się ran w obrębie kończyn dolnych.

Wizyta u naszego chirurga jest szczególnie wskazana jeżeli:

- miałeś już "zrywane" chirurgicznie paznokcie i ból nadal nie znika
- miałeś stosowane klamry lub inne metody ortonyksji i nadal cierpisz z powodu bólu;
- jesteś diabetykiem i nie radzisz sobie z bólem, obrzękiem kończyn dolnych;
- masz trudno gojące się rany;
- masz deformacje stóp tj. haluxy, palce młotkowate, ostrogi piętowe, metatarsalgię,