La Perle już od lat Twoim drogowskazem do Zdrowych Stóp

Podolodzy

mgr Bogumiła WOŹNIAK - doświadczony podolog, dyrektor WCP-M La Perle

Absolwentka Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu studiów lic i magisterskich na kierunku kosmetolog/specjalista ds. podologii.

Doświadczenie w dziedzinie podologii zdobywała w renomowanych ośrodkach podologicznych w kraju i za granicą. Potwierdzeniem tego jest szereg ukończonych kursów, szkoleń, sympozjów.

Prekursor podologii w Koninie. Utworzyła w XII 2007 roku gabinet podologiczny jako pierwszy w Koninie a w 2017 roku z jej inicjatywy powstała nowoczesna placówka, która uzyskała status podmiotu leczniczego Wielkopolskie Centrum Podologiczno-Medyczne La Perle w którym świadczone są usługi specjalistycznej opieki podologiczno- medycznej.

Zmiana siedziby wiązała się z podniesieniem standardu jakości obsługi pacjentów i kompleksowości usług. W styczniu 2017 uruchomiono również filię gabinetu w Turku na ul. Kolska Szosa 28, gdzie świadczone są usługi głównie w zakresie podologii.

Wykonuje zabiegi z zakresu podologii podstawowej i specjalistycznej. Każdy wrastający paznokieć, odcisk, czy inny problem podologiczny jest w stanie rozwiązać, dając ulgę pacjentom. Jest absolutnie przeciwna ”zrywaniu paznokci” lub chirurgicznej resekcji brzeżnej paznokci i ma wypracowane własne standardy leczenia wrastających paznokci. Najlepsze rezultaty leczenia w tym zakresie osiągane są bowiem we współpracy zespołu: chirurg-podolog-ortopodolog.

Oprócz pracy z pacjentem, znajduje czas na zarządzanie firmą ponieważ jak twierdzi….
„Podologia to pasja połączona z dążeniem do ambitnych celów. Jest wewnętrzną siłą, która ciągle pcha mnie naprzód i każe robić wyjątkowe, ponadprzeciętne rzeczy…”

Prywatnie - spełniona matka dwójki cudownych dzieci, kocha podróże, siłownię i zdrową dietę.

Kinga MICHALAK – kosmetolog – asystent podologa

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku kosmetologia.

W trakcie studiów odkryła, że największą radość sprawia jej praca związana z wykonywaniem zabiegów podologicznych, dlatego swoją naukę kontynuuje w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, specjalizacja: podologia.

Od 01.09.2019r. w La Perle jest dobrze zapowiadającą się stażystką w dziedzinie podologii.