La Perle już od lat Twoim drogowskazem do Zdrowych Stóp

Podolodzy

mgr Bogumiła WOŹNIAK - doświadczony podolog, dyrektor WCP-M La Perle

Absolwentka Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody
w Poznaniu studiów licencjackich i magisterskich na kierunku kosmetolog/specjalista ds. podologii.

Doświadczenie w dziedzinie podologii zdobywała
w renomowanych ośrodkach podologicznych w kraju i za granicą. Potwierdzeniem tego jest szereg ukończonych kursów, szkoleń i sympozjów.

Prekursor podologii w Koninie. Utworzyła w XII 2007 roku gabinet podologiczny jako pierwszy w Koninie, a w 2017 roku z jej inicjatywy powstała nowoczesna placówka, która uzyskała status podmiotu leczniczego Wielkopolskie Centrum Podologiczno-Medyczne La Perle, w którym świadczone są usługi specjalistycznej opieki podologiczno- medycznej.

Zmiana siedziby wiązała się z podniesieniem standardu jakości obsługi pacjentów i kompleksowości usług. W styczniu 2017 uruchomiono również filię gabinetu w Turku, gdzie świadczone są usługi głównie w zakresie podologii.

Wykonuje zabiegi z zakresu podologii podstawowej
i specjalistycznej. Każdy wrastający paznokieć, odcisk, czy inny problem podologiczny jest w stanie rozwiązać, dając ulgę pacjentom. Jest absolutnie przeciwna "zrywaniu paznokci"
lub chirurgicznej resekcji brzeżnej paznokci i ma wypracowane własne standardy leczenia wrastających paznokci. Najlepsze rezultaty leczenia w tym zakresie osiągane są bowiem we współpracy zespołu: chirurg-podolog-ortopodolog.

Oprócz pracy z pacjentem, znajduje czas na zarządzanie firmą ponieważ jak twierdzi….
„Podologia to pasja połączona z dążeniem do ambitnych celów. Jest wewnętrzną siłą, która ciągle pcha mnie naprzód i każe robić wyjątkowe, ponadprzeciętne rzeczy…”

Prywatnie - spełniona matka dwójki cudownych dzieci, kocha podróże, siłownię i zdrową dietę.

Elżbieta Smaga - podolog

Absolwentka TEB Edukacja Studium Kształcenia Ustawicznego w Poznaniu na kierunku: Podologia i pielęgnacja stóp.

Stopy są dla niej pasją i obiektem nieustannych wyzwań.
W swoim podologicznym portfolio może pochwalić się między innymi szkoleniami z zakresu ortonyksji, chirurgii palca
w podologii czy diagnostyki mykologicznej i łuszczycowej.

Ciągły rozwój praktycznych umiejętności podologicznych pozwala jej z sukcesem kończyć terapie pacjentów cierpiących
z powodu wrastania paznokci, bolesnych odcisków czy uporczywych brodawek wirusowych.

Do zespołu LaPerle dołączyła we wrześniu 2020r.

Prywatnie: przesympatyczna miłośniczka wycieczek górskich.

Lic. Wiktoria Stefaniak - Asystentka podologiczna

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie studiów licencjackich na kierunku kosmetologia. Aktualnie swoją naukę na poziomie studiów magisterskich kontynuuje na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

W La Perle odbyła 0,5 roczny staż na stanowisku asystentka podologiczna. Podologia stała się jej ciekawym punktem zainteresowań, gdzie z dnia na dzień pogłębia swoją wiedzę w zakresie specjalistycznej pielęgnacji stóp.

W La Perle wykonuje zabiegi z zakresu podologii podstawowej: pedicure podologiczny, opracowywanie paznokci zgrubiałych, przerośniętych, usuwanie odcisków, brodawek, opracowywanie pękających pięt, pobiera również materiał do badania mykologicznego. Wykonuje zabiegi laseroterapii -Laser Lunula oraz zabiegi z jonoforezy na nadpotliwość. Zajmuje się również upiększaniem paznokci u dłoni i stóp w technologii OPI Gellcolor, mając z tego dużą satysfakcję.

Prywatnie: Miłośniczka gotowania i biegania

Umów wizytę
online