La Perle już od lat Twoim drogowskazem do Zdrowych Stóp

Podolodzy

mgr Bogumiła WOŹNIAK - doświadczony podolog, dyrektor WCP-M La Perle

Absolwentka Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody
w Poznaniu studiów licencjackich i magisterskich na kierunku kosmetolog/specjalista ds. podologii.

Doświadczenie w dziedzinie podologii zdobywała
w renomowanych ośrodkach podologicznych w kraju i za granicą. Potwierdzeniem tego jest szereg ukończonych kursów, szkoleń i sympozjów.

Prekursor podologii w Koninie. Utworzyła w XII 2007 roku gabinet podologiczny jako pierwszy w Koninie, a w 2017 roku z jej inicjatywy powstała nowoczesna placówka, która uzyskała status podmiotu leczniczego Wielkopolskie Centrum Podologiczno-Medyczne La Perle, w którym świadczone są usługi specjalistycznej opieki podologiczno- medycznej.

Zmiana siedziby wiązała się z podniesieniem standardu jakości obsługi pacjentów i kompleksowości usług. W styczniu 2017 uruchomiono również filię gabinetu w Turku, gdzie świadczone są usługi głównie w zakresie podologii.

Wykonuje zabiegi z zakresu podologii podstawowej
i specjalistycznej. Każdy wrastający paznokieć, odcisk, czy inny problem podologiczny jest w stanie rozwiązać, dając ulgę pacjentom. Jest absolutnie przeciwna "zrywaniu paznokci"
lub chirurgicznej resekcji brzeżnej paznokci i ma wypracowane własne standardy leczenia wrastających paznokci. Najlepsze rezultaty leczenia w tym zakresie osiągane są bowiem we współpracy zespołu: chirurg-podolog-ortopodolog.

Oprócz pracy z pacjentem, znajduje czas na zarządzanie firmą ponieważ jak twierdzi….
„Podologia to pasja połączona z dążeniem do ambitnych celów. Jest wewnętrzną siłą, która ciągle pcha mnie naprzód i każe robić wyjątkowe, ponadprzeciętne rzeczy…”

Prywatnie - spełniona matka dwójki cudownych dzieci, kocha podróże, siłownię i zdrową dietę.

Umów wizytę
online