Kriolipoliza

CoolTech to skuteczna, bezinwazyjna metoda modelowania sylwetki poprzez kontrolowane, selektywne mrożenie komórek tłuszczowych. Technologia ta gwarantuje trwały rezultat odchudzania już po jednym zabiegu.

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej jest wynikiem długotrwałego (70 minut) schłodzenia komórek tłuszczowych do temperatury minus 6 do minus 8 stopni C. Chłodzenie tkanki tłuszczowej, odbywające się pod pełną kontrolą zaawansowanych systemów urządzenia CoolTech, prowadzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych, które następnie są eliminowanie z organizmu w drodze standardowych procesów metabolicznych. Rekomendacja dr Szczyta.


Wskazania:

- redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą kriolipolizy- usuwanie lokalnych akumulacji tłuszczowych- modelowanie sylwetki


Zalety kriolipolizy CoolTech:

- trwałe efekty już po pierwszym zabiegu, nawet do 30% mniej komórek tłuszczowych,- proces redukowania tkanki tłuszczowej jest bezinwazyjny oraz oparty o naturalne procesy metaboliczne,- dwa niezależnie sterowane głowice oszczędzają twój czas,- aż -8'C i 70 minut zabiegu dla optymalnych rezultatów,- posiada status Urządzenia Medycznego, co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo,- pracuje w oparciu o patent własny producenta (EP12382287),firmy COCCON,- urządzenie wyróżnia się unikalną konstrukcją głowic, wydajnymi generatorami zimna oraz silną pomp podciśnienia,- wyposażone jest w specjalne wkładki, którymi można dostosować głowice do mniejszych obszarów.

Nowości

Wszystkie nowości
Prezent
Gabinet La Perle Wielkopolskie Centrum Podologiczno-Medyczne
08:00 - 20:00
poniedziałek - piątek
termin indywidualny
sobota
Konin, ul. Wojska Polskiego 33 (budynek C)
gabinet nr 158 (na terenie Przychodni Multimed)
63 246 71 36
509 491 058, 790 820 530
Gabinet La Perle Wielkopolskie Centrum Podologiczno-Medyczne
Filia Turek
10:00 - 18:00
poniedziałek - piątek
Turek, ul. Kolska Szosa 28 (budynek rehabilitacji RODAMED)
516 498 737