Zabiegi dłonie i stopy

Zabiegi dostępne w naszym gabinecie:

  • Manicure klasyczny: jest podstawowym zabiegiem, dzięki któremu paznokcie odzyskują blask i kształt. Tradycyjny zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia szklanym pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokcie malujemy wybranym lakierem amerykańskiej firmy OPI - lidera na polskim rynku stylizacji paznokci. Narzędzia używane podczas zabiegu są sterylizowane w naszym gabinecie w autoklawie medycznym.
  • Manicure biologiczny: polega na użyciu specjalnego płynu złuszczającego do skórek oraz frezarki z odpowiednim frezem zastępując wycinanie skórek cążkami. Manicure ten coraz częściej wykonywany w gabinecie i powoli wypiera manicure mechaniczny, ponieważ skórki wolniej odrastają i nie ma ryzyka mikrourazów. 
  • Manicure french: charakterystycznym i rozpoznawalnym znakiem french manicure jest biała końcówka i cielisty kolor (beżowy, różowy) paznokcia. To, co szczególnie wyjątkowe we francuskim manicurze, to niezwykła estetyka paznokci. Ręce sprawiają bardzo eleganckich i zadbanych. Zaś sama posiadaczka dobrze wykonanego francuskiego manicure wydaje się być kobietą schludną i dbającą o swój wygląd w każdym calu.
  • Manicure japoński p. Shine: to zabieg który wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im równocześnie połysk różowej perły. Zabiegowi możesz poddać się kiedy: twoje paznokcie rozdwajają się i mają nierówną powierzchnię, twoje paznokcie są kruche i łamliwe, chcesz aby paznokcie wyglądały naturalnie i były zadbane, jako kuracja wzmacniająca po zdjęciu tipsów, żeli i żeli hybrydowych. Ten unikatowy, nowoczesny manicure: nadaje paznokciom naturalny blask, zasila je w składniki naturalne (witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego), pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, co prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy, zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki paznokciowej, po zabiegu paznokcie zabezpieczone są przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak np. woda, detergenty, paznokcie z kruchych stają się sprężyste i giętkie. Technika ta w swojej prostocie, naturalności i skuteczności odpowiednia jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
  • Manicure winylowy: w zakresie stylizacji paznokci Vinylux to dwuetapowy system składający się z kolorowego lakieru, zawierającego w swojej formule Base Cout oraz vinylux Top Cout, który zapewnia trwałość i połysk nawet do 10 dni. Lakier zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła słonecznego. Manicure ten nie ma negatywnego wpływu na kondycję paznokci, dlatego też bez obaw może być stosowany przez cały rok. Zaleta: można go usunąć zmywaczem do paznokci, bez konieczności wizyty w gabinecie.
  • Pedicure kosmetyczny obejmuję: skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięcie skórek, usunięcie zrogowaciałego naskórka z pięt, pianka nawilżająca na stopy.
  • Pedicure SPA: to zabieg niezwykle relaksujący i odprężający stopy. Obejmuje: skrócenie i opiłowanie paznokci, wycięcie skórek, usunięcie zrogowaciałego naskórka z pięt, peeling stóp, masaż stóp, maska SPA na stopy.
  • Zabieg parafinowy: jest zabiegiem odżywczym, regenerującym dłonie, stopy i paznokcie, wygładza spękaną i szorstką skórę dłoni i stóp i uelastycznia ją, wspomaga wchłanianie innych preparatów pielęgnacyjnych.

 

Nowości

Wszystkie nowości
Prezent
Gabinet La Perle Wielkopolskie Centrum Podologiczno-Medyczne
08:00 - 20:00
poniedziałek - piątek
termin indywidualny
sobota
Konin, ul. Wojska Polskiego 33 (budynek C)
gabinet nr 158 (na terenie Przychodni Multimed)
63 246 71 36
509 491 058, 790 820 530
Gabinet La Perle Wielkopolskie Centrum Podologiczno-Medyczne
Filia Turek
10:00 - 18:00
poniedziałek - piątek
Turek, ul. Kolska Szosa 28 (budynek rehabilitacji RODAMED)
516 498 737